Sarıyer Evden Eve Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları, Sarıyer Nakliyat

Eşya Depolama

Eşya Depolama Sarıyer

Sarıyer eşya depolama hizmetimiz sigortalı ve sözleşmelidir. Depolarımıza alınacak bütün eşyaların sorumluluğu firmamıza aittir. Evden eve nakliyat ve inşaat sektöründe hizmetleri olan firmamız kendi depolarını kendisi yapmaktadır. Depolarımızı yaparken toz, kir ve neme karşı dayanıklı olarak yapıyor ve  her zaman takibini sağlıyoruz.

Depolarımız gerek teknolojik donanımlarla gerekse de çalışanlarımızla sürekli olarak takip edilmekte ve kontrol edilmektedir.  Evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız en ince ayrıntısına kadar toparlayıp paketliyoruz. Bunu yaparken neyi nereden aldığımızı ambalaj üzerine not alıyoruz. Bu sayede, eşyalarınızı yıllar sonsa bile depolarımızdan çıkardığımızda her şeyin yerini kolayca bilir ve bulabiliriz.

Depolanan eşyaların tamamını liste haline getirip, müşterimiz ve firmamız arasında yapılacak olan sözleşmemize ekliyoruz. Depolarımızdaki eşyaların bütün sorumluluğu firmamıza aittir. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun, size ait bölümlerimiz var. Eşyalarınız çok fazla olabilir ya da çok az olabilir. Biz size özel alanlar ve odalar oluşturabiliyor ve eşyalarınızı uzun yıllarca koruyup saklayabiliyoruz.

Depolanan eşyalarınızı en iyi ambalajlama malzemeleri ile tek tek ve itina ile ambalajlıyoruz. Kullandığımız ürünler hem eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri hasarları engeller hem de eşyaların depolarda toz ya da nem gibi zararlı durumlarla karşılaşmasını engeller. Depolama sürecinde istediğiniz tarihte istediğiniz zaman eşyalarınızı sizin belirttiğiniz herhangi bir adrese getirip kurulumunu yapıyoruz.

Kesintisiz Olarka Ulaşabileceğiniz Numaralar

Çağrı Hattı: 444 5 571

Gsm+ whatsap: 0532 710 71 66

Sarıyer Marmara Nakliyat

1971 yılından beri ev ofis taşıma hizmeti sunan İstanbul içerisindeki ve Türkiye’nin en eski ve köklü nakliyat firması Marmara Nakliyat olarak her zaman hizmetinzideyiz. Sigortalı Marangozlu evden eve nakliyat hizmeti alarak hiç taşınmamış gibi yeni evinize yerleşmenin tadını çıkarın. Taşınmanın en kolay ve sorunsuz yolu Sarıyer Marmara Nakliyat

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer içerisinde eşyalarınızın tamamını ya da bir bölümünü depolarımızda sizin için en iyi koşullarda saklıyoruz. Eşyalarınızın ne kadar kalacağını siz belirliyorsunuz. Sigortalı sözleşmeli ve etiket sistemi ile size özel alanlarda eşyalarınızı Sarıyer Marmara Nakliyat ile rahat ve huzur içerisinde depolayabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Sarıyer ofis taşıma hizmetimizle Sarıyer’deki iş yerlerinizi pratik ve zaman kaybı olmadan taşıyoruz. Hassas ve ağır taşımacılığın tek adresi olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Resmi kurum ve büyük tanınmış firmaların taşımalarını yapan firmamız bütün kurumsal belgelere sahiptir.

Antika ve Hassas Taşıma

Antika ürünlerinizi özel ambalajlama sistemlerimizle darbelere karşı koruyoruz. Antika ürünlere özel ambalaj ve sandıklama sistemlerimizle kesinlikle sorunsuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.