Sarıyer Evden Eve Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları, Sarıyer Nakliyat

Hakkımızda

Marmara Ev Ofis Taşıma Ltd. Şti. 1971 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu yana her zamana  tavsiye ve referans sistemi üzerinden hizmet veren ve çevresince tercih edildikten İstanbul ve Türkiye’nin en eski ve köklü nakliyat firmasıdır.

Eşya taşıma ve özellikle evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar özen gerektiren ve özel bir iş olduğunu çok iyi biliyor ve ona göre hizmet sunuyoruz. Bu bilinç bizi sektörün en iyileri haline getirdi. Aynı zamanda yarım asırdır evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında çalışabilmemizin en büyük nedeni müşterilerimize vermiş olduğumuz önemden kaynaklanmaktadır.

Geniş araç filosuna sahip olan firmamızın araçlarının tamamı sadece ev taşımaya özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı çelik kasalı olan araçlarımızın içleri sunta ile çevrilmiştir. Araçlarımızın tamamı bütün hava koşullarında ve mevsimlerde eşyaları koruyabilecek niteliktedir.

Çalışanlarımız özenle seçiliyor ve işlerini seven uzman kadrolardan alınıyor. Her bir çalışanımız kendi alanlarında uzman ve en az beş yıl ev ofis taşıma tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın işlerini sevmesi ve işlerindeki profesyonelliği sayesinde hizmetimiz her zaman en iyi şekilde sonuçlanmaktadır.

Kesintisiz Olarka Ulaşabileceğiniz Numaralar

Çağrı Hattı: 444 5 571

Gsm+ whatsap: 0532 710 71 66

Sarıyer Marmara Nakliyat

1971 yılından beri ev ofis taşıma hizmeti sunan İstanbul içerisindeki ve Türkiye’nin en eski ve köklü nakliyat firması Marmara Nakliyat olarak her zaman hizmetinzideyiz. Sigortalı Marangozlu evden eve nakliyat hizmeti alarak hiç taşınmamış gibi yeni evinize yerleşmenin tadını çıkarın. Taşınmanın en kolay ve sorunsuz yolu Sarıyer Marmara Nakliyat

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer içerisinde eşyalarınızın tamamını ya da bir bölümünü depolarımızda sizin için en iyi koşullarda saklıyoruz. Eşyalarınızın ne kadar kalacağını siz belirliyorsunuz. Sigortalı sözleşmeli ve etiket sistemi ile size özel alanlarda eşyalarınızı Sarıyer Marmara Nakliyat ile rahat ve huzur içerisinde depolayabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Sarıyer ofis taşıma hizmetimizle Sarıyer’deki iş yerlerinizi pratik ve zaman kaybı olmadan taşıyoruz. Hassas ve ağır taşımacılığın tek adresi olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Resmi kurum ve büyük tanınmış firmaların taşımalarını yapan firmamız bütün kurumsal belgelere sahiptir.

Antika ve Hassas Taşıma

Antika ürünlerinizi özel ambalajlama sistemlerimizle darbelere karşı koruyoruz. Antika ürünlere özel ambalaj ve sandıklama sistemlerimizle kesinlikle sorunsuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.