Sarıyer Evden Eve Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları, Sarıyer Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer’de evden eve nakliyat hizmetimiz yıllardır kesintisiz olarak devam etmektedir. Sarıyer ev taşıma ve depolama konusunda İstanbul ve şehirler arası olarak yoğun trafiğe sahip.  Firmamız Sarıyer içerisinde ev taşıma hizmeti sunarken yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için firma olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hizmet sektörünün en özeli olan evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama hizmetini sunarken amacımız çalıştığımız bütün müşterilerimizi kazanmak ve iş sonrası işini yaptığımız müşterimiz ve çevresini kazanabilmektir.

Sarıyer nakliyat firması olarak Sarıyer’in İstanbul’un en eski ve en köklü semti olduğunu biliyoruz. Geniş bir alana ve kalabalık bir kitleye sahip olan Sarıyer içerisinde firmamız yıllardır kesintisiz ve profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Marmara Nakliyat olarak 1971 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe çalışıyoruz. Sarıyer şehir içi ya da şehirler arası olmak üzre Türkiye ve Dünya’nın istediğiniz yerine eşyalarınızı sorunsuz ve sıkıntısız olarak taşıyoruz. Anahtar teslimi hizmet sistemi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Sarıyer içerisindeki geniş referansları ile buradaki taşınma işlerinin büyük bölümünü yapmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat sunan firmamız eşyalarınızın taşıma esnasında alabileceği en küçük hasarı bile garanti altına alıyoruz.

Ambalajlama sistemimiz hijyenik olup darbeleri engelleyici niteliktedir. Kullandığımız malzemelerin tamamı müşterilerimize özeldir. Daha önce kullanılmış hiç bir ürünü eşyaların taşınması ya da ambalajlanması için kullanmıyoruz. Çağımızın ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda her geçen güne vlerde kullanılan ürünlerin hassasiyet ve ağırlıkları değişmektedir. Biz bütün gelişmeleri takip ediyor ve ona göre hizmet sunuyoruz. Kullandığımız bütün ürünler hijyen kurallarına uygundur.

Çalışanlarımızın hepsi konularında ayrı ayrı olarak konularında uzman olan kişilerdir. her ekibimizde sertifika sahibi bir marangoz bulunmaktadır. Marangoz bütün mobilyalarınızın sökülmesi gerekli olan bölümlerini söker ve gidilen yeni adreste kurulumunu yaparak teslim eder. Aynı zamanda ekiplerimizin tamamının başında bir sorumlu ekip şefi bulunmaktadır. Bu ekip şefi taşınma süreci boyunca her şeyi sizin adınıza takip eder ve çalışanların düzenli ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermesini gözetler ve denetler. Hizmet sunarken amacımız işi istenilen ve beklenen şekilde teslime edebilmektir. Müşterilerimizin memnuniyet dereceleri bizim için son derece önemlidir. Sarıyer içerisinde çalışmalarımız ev ofis taşıma ve depolama hizmetlerinin tamamı müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sunulmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusunda yerinde ve uzman kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda eksper arkadaşımız taşınma süreci hakkında bilgi verirken maliyetin  de ne olacağını belirleyerek size bilgi sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kesintisiz Olarka Ulaşabileceğiniz Numaralar

Çağrı Hattı: 444 5 571

Gsm+ whatsap: 0532 710 71 66

Sarıyer Marmara Nakliyat

1971 yılından beri ev ofis taşıma hizmeti sunan İstanbul içerisindeki ve Türkiye’nin en eski ve köklü nakliyat firması Marmara Nakliyat olarak her zaman hizmetinzideyiz. Sigortalı Marangozlu evden eve nakliyat hizmeti alarak hiç taşınmamış gibi yeni evinize yerleşmenin tadını çıkarın. Taşınmanın en kolay ve sorunsuz yolu Sarıyer Marmara Nakliyat

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer içerisinde eşyalarınızın tamamını ya da bir bölümünü depolarımızda sizin için en iyi koşullarda saklıyoruz. Eşyalarınızın ne kadar kalacağını siz belirliyorsunuz. Sigortalı sözleşmeli ve etiket sistemi ile size özel alanlarda eşyalarınızı Sarıyer Marmara Nakliyat ile rahat ve huzur içerisinde depolayabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Sarıyer ofis taşıma hizmetimizle Sarıyer’deki iş yerlerinizi pratik ve zaman kaybı olmadan taşıyoruz. Hassas ve ağır taşımacılığın tek adresi olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Resmi kurum ve büyük tanınmış firmaların taşımalarını yapan firmamız bütün kurumsal belgelere sahiptir.

Antika ve Hassas Taşıma

Antika ürünlerinizi özel ambalajlama sistemlerimizle darbelere karşı koruyoruz. Antika ürünlere özel ambalaj ve sandıklama sistemlerimizle kesinlikle sorunsuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.